Návod na použitie archanjelských sviečok

Všeobecné pokyny na použitie sviečok:

  • Pred použitím odstráňte zo sviečky papierovú etiketu ! Sú na nej informácie o sviečke, ale počas horenia už na sviečke nemá byť, aby nedošlo k jej vznieteniu!
  • Sviečku zapálime v dome, byte, kancelárii a necháme ju horieť aspoň 3-4 hodiny. Pri pravidelnom používaní nie je potrebná až taká dlhá doba horenia. Ak však chcete sviečku využiť v maximálnej miere tak, aby pekne vyhorela skoro bez odpadu, treba ju nechať horieť vždy minimálne 1-2 hodiny.
  • Sviečka môže počas očisty vytvárať rôzne úkazy, ktoré bežné sviečky nerobia a ktoré sprevádzajú čistenie priestoru. Môžu krátkodobo dymiť čiernym dymom, plameň môže blikať,  "poskakovať", praskať, predlžovať sa... To všetko môže sprevádzať očistu. Keď očista prebehne sviečka horí pokojným plameňom.
  • Sviečka je prenosná takže ju môžete preniesť do inej miestnosti, na iné poschodie a znovu zapáliť tam. Sviečku neprenášame počas horenia kvôli bezpečnosti! Má dosah niekoľko metrov takže prečistí naraz aj väčší priestor, alebo aj dve miestnosti vedľa seba.
     

Ako archanjelské sviečky fungujú?

  • Horenie môže sprevádzať trasenie plameňa, zväčšenie plameňa, mierne dymenie pri liečení, alebo očiste.
  • Sviečky sa môžu používať na komunikáciu s archanjelmi, liečenie, očistu. Buď si sviečku zapálite a môžete pri nej len tak sedieť, ležať, alebo meditovať a prijímať energie zo sviečky. Môžete sa konkrétneho archanjela aj opýtať na to, čo Vás ťaží, čo potrebujete riešiť a môžete dostať odpoveď. Buď sviečka zareaguje blikaním, trasením plameňa, jeho zväčšením, dymom, alebo môžete dostať odpoveď formou vízie, myšlienky, nápadu. Odpoveď môže prísť aj v nasledovných dňoch (niekto sa Vám ozve, nájdete nejaký článok). Archanjeli aj takto môžu napomôcť k riešeniu Vašich problémov.
  • Môžu sa používať pri meditácii, terapiách, masážach aj v práci. Ich využitie nie je nijako limitované a obmedzené na nejakú konkrétnu skupinu ľudí. Energie archanjelov nám pomáhajú a sú naozaj pre každého.

Novinky

Novinky

Do ponuky boli pridané nové veľké čistiace sviečky.
 

Novinky

Od 25.3. doručujeme všetky zásielky prostredníctvom kuriérskej spoločnosti DPD.

Reklama


Sviečky sú odpradávna symbolom očisty a harmónie a tak sme sa rozhodli vylepšiť ich vlastnosti liečivými, očistnými a archanjelskými energiami.

Jedinečné vlastnosti energetických sviečok vznikli spojením starobylých liečebných poznatkov a ručným procesom výroby bez akejkoľvek techniky a chémie.

Informácie


Kontakty

Tel.: 0908 273 508
E-mail: info@karuna.sk
Facebook: KARUNA

Firemné údaje

Výrobca (sídlo firmy, nie predajňa!):
Marek Mĺkvy
Májová 317/52, 966 81 Žarnovica

IČO: 34546961, DIČ: 1020044124
Okresný úrad Žiar nad Hronom
Číslo živnostenského registra: 602-1866