Popis archanjelov

Tu je stručný popis archanjelov a ich energií. V tomto prehľade nájdete popis toho s čím Vám konkrétny archanjel (jeho energia) môže pomôcť.

Archanjel Rafael:
Liečenie tela, Ducha, duše. Otvorenie vnímania, rast cez liečenie, liečenie cez lásku, spoznanie vlastného poslania, liečenie iných.

Archanjel Michael:
Ochrana, spravodlivosť, očista, pravdivosť, oddelenie, vyslobodenie, duchovné nasmerovanie na jednotu s Bohom.

Archanjel Gabriel:
Sila mesiaca, nádej, osvietenie hmoty, obrátenie sa ku svetlu a k vyšším úrovniam vedomia, rozpustenie blokád srdečnej čakry, odpustenie.

Archanjel Metatron:
Spojenie Božského a ľudského, zvýšenie vedomia, poznanie duchovna a ezoterických právd, odhalenie skrytého v sebe, zbavenie sa duchovnej pýchy.

Archanjel Chamuel:
Dôvera, nádej, radosť, vzťahy, láska, kreativita, bezpečie, význam prekážok a odlišnosť, potešenie zo života, prianie byť skutočne TU.

Archanjel Haniel:
Evolúcia, stvorenie, pripojenie sa k novým svetom, pripustenie si potlačených pocitov, spojenie sa s ostatnými, otvorenie sa novému.

Archanjel Raguel:
Vnímanie fyzického tela, kontakt s anjelom strážnym, práca na sebe, rešpektovanie prírody, rast, materiálna hojnosť, stabilita jemnohmotných tiel.

Archanjel Raziel:
Očista, liečenie, povstanie z popola ako Fénix, mužské aspeky, poznania Univerza, prebudenie majstrovského JA, liečenie potlačeného hnevu.

Archanjel Sandalfon:
Hľadanie duálnej duše, realizácia snov, pripustenie si pocitov a ich pozdvihnutie z hlbín, odpustenie na všetkých úrovniach, odovzdanie sa Božstvu spojením mužskej a ženskej energie.

Archanjel Uriel:
Duchovné vedenie, hľadanie pravdy, spoznanie vlastných silných stránok, zaobchádzanie so spirituálnou mocou, pozdvihnutie duchovna.

Archanjel Zadkiel:
Vnútorná a vonkajšia sloboda, transformácia nevyslobodenýchčastí osobnosti, poznanie seba samého, pripustenie zmien, rozpúšťanie karmy.

Archanjel Jofiel:
Priateľstvo, oslobodenie od potreby sa hodnotiť, duchovná rýdzosť, univerzálna pravda, veda, sila rozlišovania, osvietenie.

Archanjel Camael:
Temnota pred svetlom, vnútorný pád, osud, duchovná moc, dualita, prechodové stavy duše, temná stránka duše, zmierenie protikladov, splnenie životného cieľa a jednania, umožnenie voľného priebehu vecí a ich akceptácia, rozvíjanie životnej odvahy, stretnutie s tieňom a vysporiadanie sa s nevyriešenými strachmi.

Archanjel Muriel:
Odpustenie, rozhodovanie sa srdcom bez strachu, sprostredkovanie, múdrosť srdca, pokora, prekonanie mentálnych obmedzení brániacich pocitu šťastia, prapôvodná dôvera, ochrana, duchovná liečivá moc, ľahkosť, vnútorný pokoj, úplne rozkvitnuté srdce, plynutie s Božskou energiou, bezpodmienečné prijímanie a dávanie lásky, posolstvo snov, srdce prírody.

Archanjel Matka Sofia:
Temný mesiac, zmyselnosť, ženské mystérium, prijatie, veda, pôrod ako tvorivý akt, žiarlivosť, prekonanie väzieb na matriarchát, ponorenie sa do materiálneho sveta, zneužívanie, múdrosť, dimenzie mimo priestor a čas, prekonanie závisti a konkurenčného boja.

Archanjel Anael:
Kozmický oheň, odvaha, pokrok, energia, pripustenie si zlosti a agresie v záujme nadobudnutia vnútorného mieru, transformácia nižších pudov, rozhodné jednanie, sebapresadenie sa vo svete, krst ohňom, zbavenie sa kolektívnych tráum, sexualita, vláda, Božia spravodlivosť, zničenie v záujme nového začiatku.

Archanjel Natanael:
Duchovné dary, kontakt s anjelmi a majstrami, vízie, naplnenie Božej vôle, viera, zázraky, spontánne vyliečenie, pravda, kozmické osvietenie, služba, odovzdanie sa, zbavenie sa duchovného strachu, zverenie sa duchovnému vedeniu.

Archanjel Bariel:
Služba, zodpovednosť, uzemnenie, zázraky neba a Zeme, pôžitok, naplnenie, spojenie s ríšou zvierat a rastlín, smiech, ochrana fyzického tela, prežívanie Zeme všetkými zmyslami, rast, rešpekt ku všetkému životu, zbavenie sa pocitu obmedzenia a odlúčenia, súcit.

Novinky

Novinky

Do ponuky boli pridané nové veľké čistiace sviečky.
 

Novinky

Od 25.3. doručujeme všetky zásielky prostredníctvom kuriérskej spoločnosti DPD.

Reklama


Sviečky sú odpradávna symbolom očisty a harmónie a tak sme sa rozhodli vylepšiť ich vlastnosti liečivými, očistnými a archanjelskými energiami.

Jedinečné vlastnosti energetických sviečok vznikli spojením starobylých liečebných poznatkov a ručným procesom výroby bez akejkoľvek techniky a chémie.

Informácie


Kontakty

Tel.: 0908 273 508
E-mail: info@karuna.sk
Facebook: KARUNA

Firemné údaje

Výrobca (sídlo firmy, nie predajňa!):
Marek Mĺkvy
Májová 317/52, 966 81 Žarnovica

IČO: 34546961, DIČ: 1020044124
Okresný úrad Žiar nad Hronom
Číslo živnostenského registra: 602-1866