Energie archanjelov

Archanjelské sviečky boli vytvorené pre sprostredkovanie energií archanjelov medzi ľuďmi. Ide o duchovné bytosti, ktoré môžeme požiadať o pomoc ak ju potrebujeme. Ľudia odpradávna poznajú tieto bytosti, poznajú anjelov aj archanjelov. Ich energie pomáhajú pri liečení, harmonizácii, vedú nás rôznymi situáciami, pomáhajú nám nazrieť na problémy z iného uhla, pomáhajú očistiť priestory aj ľudí. Každý archanjel má svoje "pole pôsobnosti" a môže nám pomôcť s riešením rôznych problémov, či situácií.

Podobne ako čistiace sviečky, ani tieto nie sú bežné a nie sú určené len ako dekorácia do interiéru. Tieto sviečky majú svoje poslanie, svoju funkciu, každá je jedinečná a má svoju vlastnú energiu. Vyžarujú archanjelské energie aj v čase keď práve nehoria a počas horenia sa ich účinok zintezívňuje. Podľa toho s kým sviečka komunikuje pri horení, alebo v akom priestore sa nachádza môže rôzne reagovať plameňom, dymom, praskaním...

Novinky

Novinky

Do ponuky boli pridané nové veľké čistiace sviečky.
 

Novinky

Od 25.3. doručujeme všetky zásielky prostredníctvom kuriérskej spoločnosti DPD.

Reklama


Sviečky sú odpradávna symbolom očisty a harmónie a tak sme sa rozhodli vylepšiť ich vlastnosti liečivými, očistnými a archanjelskými energiami.

Jedinečné vlastnosti energetických sviečok vznikli spojením starobylých liečebných poznatkov a ručným procesom výroby bez akejkoľvek techniky a chémie.

Informácie


Kontakty

Tel.: 0908 273 508
E-mail: info@karuna.sk
Facebook: KARUNA

Firemné údaje

Výrobca (sídlo firmy, nie predajňa!):
Marek Mĺkvy
Májová 317/52, 966 81 Žarnovica

IČO: 34546961, DIČ: 1020044124
Okresný úrad Žiar nad Hronom
Číslo živnostenského registra: 602-1866