Návod na použitie čistiacej sviečky

Čistiaca sviečka slúži ako to už bolo spomenuté na očisťovanie priestorov od rôznych negatívnych energií, ktoré na nás môžu pôsobiť a znepríjemňovať nám život. Ak potrebujete odstrániť negatívne energie z priestoru ako prvé treba začať s tým, že nebudete vytvárať ďalšie negatíva. V priestore kde chcete mať čistú energiu je potrebné sa vyhýbať negatívnemu mysleniu, hádkam, hnevu, zlosti, žiarlivosti a celkovo všetkým emóciám a myšlienkam, ktoré nám neprospievajú. Všetky sa totiž usádzajú nielen na človeku, ale aj sa hromadia v priestore a spätne negatívne pôsobia na ľudí v priestore.

Všeobecné pokyny na použitie sviečok:

  • Pred použitím odstráňte zo sviečky papierovú etiketu ! Sú na nej informácie o sviečke, ale počas horenia už na sviečke nemá byť, aby nedošlo k jej vznieteniu!
  • Sviečku zapálime v dome, byte, kancelárii a necháme ju horieť aspoň 3-4 hodiny. Pri pravidelnom používaní nie je potrebná až taká dlhá doba horenia. Ak však chcete sviečku využiť v maximálnej miere tak, aby pekne vyhorela skoro bez odpadu, treba ju nechať horieť vždy minimálne 1-2 hodiny.
  • Sviečka môže počas očisty vytvárať rôzne úkazy, ktoré bežné sviečky nerobia a ktoré sprevádzajú čistenie priestoru. Môžu krátkodobo dymiť čiernym dymom, plameň môže blikať,  "poskakovať", praskať, predlžovať sa... To všetko môže sprevádzať očistu. Keď očista prebehne sviečka horí pokojným plameňom.
  • Sviečka je prenosná takže ju môžete preniesť do inej miestnosti, na iné poschodie a znovu zapáliť tam. Sviečku neprenášame počas horenia kvôli bezpečnosti! Má dosah niekoľko metrov takže prečistí naraz aj väčší priestor, alebo aj dve miestnosti vedľa seba.
  • Sviečka očisťuje aj ľudí vo svojom dosahu, ale len do tej miery, aby nijako nezasahovala do slobodnej vôle človeka. Pokiaľ odmieta očistu tak táto neprebehne. Stačí ak sa tak deje podvedome. Sviečka nejde proti nikoho vôli.
     

Novinky

Novinky

Do ponuky boli pridané nové veľké čistiace sviečky.
 

Novinky

Od 25.3. doručujeme všetky zásielky prostredníctvom kuriérskej spoločnosti DPD.

Reklama


Sviečky sú odpradávna symbolom očisty a harmónie a tak sme sa rozhodli vylepšiť ich vlastnosti liečivými, očistnými a archanjelskými energiami.

Jedinečné vlastnosti energetických sviečok vznikli spojením starobylých liečebných poznatkov a ručným procesom výroby bez akejkoľvek techniky a chémie.

Informácie


Kontakty

Tel.: 0908 273 508
E-mail: info@karuna.sk
Facebook: KARUNA

Firemné údaje

Výrobca (sídlo firmy, nie predajňa!):
Marek Mĺkvy
Májová 317/52, 966 81 Žarnovica

IČO: 34546961, DIČ: 1020044124
Okresný úrad Žiar nad Hronom
Číslo živnostenského registra: 602-1866