Veľká čakrová sviečka

Sviečka určená na harmonizáciu, očistu a liečenie všetkých 7 hlavných čakier. Sviečka nie je upravená pre prácu s čakrami len farebne, ale je aj upravená energiami pre efektívnejšiu prácu.

Farby na sviečke sú zoradené presne tak ako ich má človek na svojom energetickom systéme - čiže červená farba prvej čakry je dole a nie hore. Táto sviečka nepracuje postupne od prvej po siedmu čakru, ale pôsobí naraz na všetky. To znamená že v tomto prípade sú farby na nej skôr dekoratívneho charakteru a to, ktorá práve horí nemá vplyv na funkciu sviečky. Farby na čakry vplývajú to áno. Ak má niekto problém napríklad s 3. čakrou a chce okrem energií nechať pôsobiť na seba aj farbu príslušnej čakry, doporučujeme zakúpiť si konkrétnu sviečku k príslušnej čakre, ktorá má farbu tejto čakry (napríklad je celá žltá).

Energia veľkej čakrovej sviečky čistí, lieči a harmonizuje najskôr jednotlivé čakry (pôsobí naraz na všetky) a následne ich dá do harmónie navzájom aj medzi sebou, aby celá čakrová sústava pracovala správne. Očisťuje nahromadené blokády, stresy, negatívne energie, rozpúšťa ich, transformuje a dodáva čakrám vitalitu a vyššie vibrácie. To čo si človek musí uvedomiť, odblokovať, očistiť sám, necháva sviečka ponechané a nerieši to.

Sviečka nie je určená na dlhodobé riešenie problémov, ale ako pomôcka na uvoľnenie, prečistenie, posilnenie. Ak človek sám vytvára nejaké bloky a negatíva neustále, sviečka pomôže, ale problémy a ich príčiny musí spracovať človek sám.

Novinky

Novinky

Do ponuky boli pridané nové veľké čistiace sviečky.
 

Novinky

Od 25.3. doručujeme všetky zásielky prostredníctvom kuriérskej spoločnosti DPD.

Reklama


Sviečky sú odpradávna symbolom očisty a harmónie a tak sme sa rozhodli vylepšiť ich vlastnosti liečivými, očistnými a archanjelskými energiami.

Jedinečné vlastnosti energetických sviečok vznikli spojením starobylých liečebných poznatkov a ručným procesom výroby bez akejkoľvek techniky a chémie.

Informácie


Kontakty

Tel.: 0908 273 508
E-mail: info@karuna.sk
Facebook: KARUNA

Firemné údaje

Výrobca (sídlo firmy, nie predajňa!):
Marek Mĺkvy
Májová 317/52, 966 81 Žarnovica

IČO: 34546961, DIČ: 1020044124
Okresný úrad Žiar nad Hronom
Číslo živnostenského registra: 602-1866