Ako sa stať predajcom

Pre všetkých máme stanovené jednoduché a jednotné podmienky. Hľadáme predajcov na celom Slovensku:

  • ezoterické predajne
  • obchody so zdravou výživou
  • e-shopy s týmto zameraním (ezoterika, duchovno, kamene..)
  • masérske salóny
  • terapeutov
     

Ale ak máte napríklad aj kníhkupectvo, kvetinárstvo a máte záujem o takýto sortiment pre svojich zákazníkov ste vítaní... Najlepšie je kontaktovať nás a informovať sa priamo. :-)

Nie sme platcovia platca DPH. Naše koncové ceny uvedené na stránke od partnerov nevyžadujeme, čiže vy si svoju cenu môžete stanoviť akú uznáte za prijateľnú. To je len na vás..

Minimálny jednorázový odber pre predajcov je 5 ks sviečok akéhokoľvek druhu.

Ak máte nejaké otázky ohľadom fungovania sviečok, používania, pokojne napíšte, alebo si môžeme zavolať a všetko vysvetlíme. Tovar zasielame poštou na dobierku.

Všetky sviečky sú upravované energiami, sú vyrábané z čistého palmového vosku, bez prísad, neparfumované – vhodné aj pre alergikov.

Ak sa dohodneme na spolupráci, uvedieme vás samozrejme na stránke ako predajcu a podporíme to aj na našom Facebooku. Ak sa niekto z vášho regiónu ozve ohľadom sviečok robíme to tak, že ho nasmerujeme na predajcu. V prípade spolupráce sa môžeme dohodnúť na výhradnom zastúpení, tzn. že budete jediný predajca vo vašom meste...

 

 

Novinky

Novinky

Do ponuky boli pridané nové veľké čistiace sviečky.
 

Novinky

Od 25.3. doručujeme všetky zásielky prostredníctvom kuriérskej spoločnosti DPD.

Reklama


Sviečky sú odpradávna symbolom očisty a harmónie a tak sme sa rozhodli vylepšiť ich vlastnosti liečivými, očistnými a archanjelskými energiami.

Jedinečné vlastnosti energetických sviečok vznikli spojením starobylých liečebných poznatkov a ručným procesom výroby bez akejkoľvek techniky a chémie.

Informácie


Kontakty

Tel.: 0908 273 508
E-mail: info@karuna.sk
Facebook: KARUNA

Firemné údaje

Výrobca (sídlo firmy, nie predajňa!):
Marek Mĺkvy
Májová 317/52, 966 81 Žarnovica

IČO: 34546961, DIČ: 1020044124
Okresný úrad Žiar nad Hronom
Číslo živnostenského registra: 602-1866