Osobná sviečka

Osobná sviečka je energeticky upravená "na mieru" pre konkrétneho človeka. Po zapálení pôsobí v tých oblastiach kde to človek najviac potrebuje. Takže u niekoho sa možno odbúravajú stresy a napätie, u niekoho sa možno lieči nejaká časť tela, u niekoho zase môže dôjsť k energetickej očiste a harmonizácii na všetkých úrovniach.

Sviečka okrem liečivých energií obsahuje aj energie archanjelov a majstrov, takže pôsobí na človeka naozaj komplexne.

Nikdy nelieči, neočisťuje, neodstraňuje to, čo si človek musí vyriešiť sám. Takže nejde proti nikoho slobodnej vôli a pomáha spracovať a uvoľniť len to, čo je aktuálne možné. Zvyšok je už na človeku samotnom.

Táto sviečka je jediná neprenosná, to znamená, že je len pre jedného konkrétneho človeka a iba on by ju mal používať. Jej používanie nie je limitované, môže sa používať vždy, keď má človek pocit, že treba.

Pri jej objednaní od Vás potrebujeme na jej vytvorenie meno, priezvisko a dátum narodenia ako jedinečný identifikátor konkrétnej osoby.

Novinky

Novinky

Do ponuky boli pridané nové veľké čistiace sviečky.
 

Novinky

Od 25.3. doručujeme všetky zásielky prostredníctvom kuriérskej spoločnosti DPD.

Reklama


Sviečky sú odpradávna symbolom očisty a harmónie a tak sme sa rozhodli vylepšiť ich vlastnosti liečivými, očistnými a archanjelskými energiami.

Jedinečné vlastnosti energetických sviečok vznikli spojením starobylých liečebných poznatkov a ručným procesom výroby bez akejkoľvek techniky a chémie.

Informácie


Kontakty

Tel.: 0908 273 508
E-mail: info@karuna.sk
Facebook: KARUNA

Firemné údaje

Výrobca (sídlo firmy, nie predajňa!):
Marek Mĺkvy
Májová 317/52, 966 81 Žarnovica

IČO: 34546961, DIČ: 1020044124
Okresný úrad Žiar nad Hronom
Číslo živnostenského registra: 602-1866