Pokoj a harmónia

V dnešnej dobe to, čo ľudí naozaj ťaží a spôsobuje im aj zdravotné problémy je stres, nervozita, trvalé napätie, úzkosti... Potvrdzujú to už aj lekárske štúdie, že väčšina ochorení má práve tieto príčiny. Už dlhú dobu sme mali myšlienku vytvoriť túto sviečku, ktorá nie je  vyslovene liečivá, ani očistná, ale ako jej názov napovedá, jej hlavnou náplňou a energetickým poslaním je pokoj. Nič viac, nič menej. Okrem toho, že navodzuje stav pokoja pomáha svojou energiou vypnúť myšlienky a byť TU A TERAZ. Nie v minulosti, nie v budúcnosti. Ale TU a v pokoji.

Pri používaní sviečky doporučujeme byť v pokoji, vypnúť TV, počítač, rádio, telefón a len sedieť, alebo ležať, uvoľniť sa, alebo meditovať a nerobiť vôbec nič iné. :-) Samozrejme, že sviečka za Vás neurobí nič, čo musíte urobiť Vy sami a ak sa aj pri nej uvoľníte, všetko sa môže už druhý deň vrátiť do starých kolají ak nezmeníte svoj život, myšlienky, nazeranie na druhých.

Čo pre Vás jej energia môže urobiť?

- upokojuje myšlienky, energetický systém, emócie
- pomáha zbaviť sa stresov, napätia, úzkostí, strachu
- energia sviečky napomáha byť vedomím plne v prítomnosti, prežívať len to, čo je práve TERAZ
- napĺňa aj priestor okolo Vás pozitívnou energiou a harmóniou, aby ste sa mohli naozaj uvoľniť a relaxovať

Je to skrátka pomôcka, nie riešenie Vášho života. :-)

Ale veľmi intenzívne dokáže navodiť stav pokoja, stav bez myšlienok, prúdia ňou len energie harmónie, lásky a ticha.. :-)

Novinky

Novinky

Do ponuky boli pridané nové veľké čistiace sviečky.
 

Novinky

Od 25.3. doručujeme všetky zásielky prostredníctvom kuriérskej spoločnosti DPD.

Reklama


Sviečky sú odpradávna symbolom očisty a harmónie a tak sme sa rozhodli vylepšiť ich vlastnosti liečivými, očistnými a archanjelskými energiami.

Jedinečné vlastnosti energetických sviečok vznikli spojením starobylých liečebných poznatkov a ručným procesom výroby bez akejkoľvek techniky a chémie.

Informácie


Kontakty

Tel.: 0908 273 508
E-mail: info@karuna.sk
Facebook: KARUNA

Firemné údaje

Výrobca (sídlo firmy, nie predajňa!):
Marek Mĺkvy
Májová 317/52, 966 81 Žarnovica

IČO: 34546961, DIČ: 1020044124
Okresný úrad Žiar nad Hronom
Číslo živnostenského registra: 602-1866