Návod na použitie čakrových sviečok

Všeobecné pokyny na použitie sviečok:

  • Pred použitím odstráňte zo sviečky papierovú etiketu ! Sú na nej informácie o sviečke, ale počas horenia už na sviečke nemá byť, aby nedošlo k jej vznieteniu!
  • Sviečku zapálime v dome, byte, kancelárii a necháme ju horieť aspoň 3-4 hodiny. Pri pravidelnom používaní nie je potrebná až taká dlhá doba horenia. Ak však chcete sviečku využiť v maximálnej miere tak, aby pekne vyhorela skoro bez odpadu, treba ju nechať horieť vždy minimálne 1-2 hodiny.
  • Sviečka môže počas očisty vytvárať rôzne úkazy, ktoré bežné sviečky nerobia a ktoré sprevádzajú čistenie priestoru. Môžu krátkodobo dymiť čiernym dymom, plameň môže blikať,  "poskakovať", praskať, predlžovať sa... To všetko môže sprevádzať očistu. Keď očista prebehne sviečka horí pokojným plameňom.
  • Sviečka je prenosná takže ju môžete preniesť do inej miestnosti, na iné poschodie a znovu zapáliť tam. Sviečku neprenášame počas horenia kvôli bezpečnosti! Má dosah niekoľko metrov takže prečistí naraz aj väčší priestor, alebo aj dve miestnosti vedľa seba.
     

Hneď na úvod treba zdôrazniť, že čakrové sviečky neslúžia na liečenie Vašich zdravotných problémov a sú len doplnkom - pomôckou k dosiahnutiu harmónie a čistoty čakier. Ak máte nejaké zdravotné problémy obráťte sa na lekára.

Čakry si v živote rozladíme nesprávnym myslením, zlými emóciami, rozladenou psychikou. Ak čakra nepracuje správne nezásobuje naše telo a energetický systém dostatkom energie čo sa prejaví buď nejakými negatívnymi pocitmi, alebo neskôr aj fyzickými problémami.

Sviečky sú vytvorené tak, aby čakry očistili, zharmonizovali a naplnili pozitívnou energiou. Ak niečo musíte odstrániť a spracovať sami tak to sviečky neurobia za Vás. Zbavia Vás len takých problémov, ktoré je možné riešiť "zvonku".

Zapáľte si sviečku prislúchajúcu k čakre, s ktorou potrebujete pracovať a prijímajte očistné a harmonizujúce energie. Ak sa chcete viac zapojiť do tohto procesu môžete myslieť na to ak sa zbavujete negatívnej energie, napĺňate svoju čakru svetlom, liečivou energiou, používajte vizualizáciu, hudbu, mantry..

Novinky

Novinky

Do ponuky boli pridané nové veľké čistiace sviečky.
 

Novinky

Od 25.3. doručujeme všetky zásielky prostredníctvom kuriérskej spoločnosti DPD.

Reklama


Sviečky sú odpradávna symbolom očisty a harmónie a tak sme sa rozhodli vylepšiť ich vlastnosti liečivými, očistnými a archanjelskými energiami.

Jedinečné vlastnosti energetických sviečok vznikli spojením starobylých liečebných poznatkov a ručným procesom výroby bez akejkoľvek techniky a chémie.

Informácie


Kontakty

Tel.: 0908 273 508
E-mail: info@karuna.sk
Facebook: KARUNA

Firemné údaje

Výrobca (sídlo firmy, nie predajňa!):
Marek Mĺkvy
Májová 317/52, 966 81 Žarnovica

IČO: 34546961, DIČ: 1020044124
Okresný úrad Žiar nad Hronom
Číslo živnostenského registra: 602-1866